Konverzace s rodilým mluvčím - Charlie

Charlie je náš „Severoameričan“. Narodil se v LondýněK, ale vyrůstal ve Winnipegu v Kanadě. Oba jeho rodiče byli Češi. Jeho otec byl důstojníkem RAF, který během války vedl slavnou českou 313. peruť, a jeho matka byla slavná herečka první republiky, Helena Bušová. Charlie vyučuje konverzační angličtinu prostřednictvím zajímavých příběhů ze svého života a života svých rodičů. Jeho povídání neboli konverzace se žáky jsou často humorné, ale především inspirativní. Témata, kterými se Charlie bude zabývat, jsou přizpůsobena žákům a žákyním, aby je zaujala a třeba i poučila o světě kolem nás. Například zkušenosti z práce v kanadské divočině a zlatokopecké výpravy na severu Kanady mohou být zajímavé pro dobrodružné povahy některých dětí. Anebo příběh Charlieho reportáže z indiánského povstání v Severní Dakotě, který možná nevyzní úplně jako knihy Karla Maye, přesto má „punc“ romantiky divokého západu.

Lekce jsou určeny zájemcům z druhého stupně

Lekce budou probíhat dvakrát týdně pondělí a středa, buď od 14.00- 14.45, nebo 15.00- 15.45 v prostorách ZŠ Sázavská.

Kurzy začnou v pondělí 16. září setkáním s účastníky ve vestibulu, odkud budou odvedeni do učebny.

Jde o 17 setkání.

Cena kurzu za pololetí …. 1.800 Kč

Přílohy:
závazná přihláška na konverzaci s rodilým mluvčím.docx
.docx
13 kB