Nacházíte se na stránce:školaZadané úkoly pro žáky

Zadané úkoly pro žáky

23.3. až 31.5.2020
Celý den
Celá škola

Úkoly pro žáky v době přerušení výuky  najdou rodiče i žáci v elektronické žákovské knížce ve "Zprávách" nebo na "Nástěnce třídy".

Při jakýchkoli problémech s přihlášením do systému kontaktujte e-mailem třídního učitele nebo Mgr. Kláru Pecákovou pecakova@zssazavska.cz

Odesílání úkolů učitelům je možné přes jejich e-mailové adresy. Úkoly je také možné posílat učitelům přes elektronickou žákovskou knížku pomocí komunikačního kanálu Komens, tam lze i přikládat soubory (vyfocené úkoly mobilním telefonem, nebo office soubory).

Pochopitelně můžete využívat další komunikační nástroje, které máte s učiteli dohodnuté.

Způsob hodnocení zadaných úkolů Vám sdělí učitelé jednotlivých předmětů. Kvalita vypracování úloh bude součástí pololetního hodnocení.