Nacházíte se na stránce:školaUzavření škol - distanční výuka

Uzavření škol - distanční výuka

14.10. až 1.11.2020
Celý den
Celá škola

Vážení rodiče,

od 14. 10. 2020 přechází naše škola  na distanční výuku, protože dle usnesení Vlády ČR jsou od tohoto data základní školy uzavřené.

Po celou dobu, kdy bude usnesení platit je zakázána osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání.

Přerušen je i provoz školní družiny a klubu.

Rozvrh výuky najdete Vy i Vaše děti v elektronických žákovských knížkách. On-line výuka bude v celé škole probíhat v platformě Google Classroom. Všichni mají přidělené e-mailové adresy ke Google účtům a prostředí virtuální učebny též znají.

Účast na distanční výuce je od tohoto školního roku ze zákona povinná.

Opět nastala situace, kterou nikdo z nás nechtěl. V tuto chvíli nezbývá než doufat, že bude trvat co nejkratší dobu.

Všem děkuji za spolupráci a držím palce, aby se jich negativní dopady vyplývající z aktuální situace dotkly co nejméně.

Michal Voldřich