Nacházíte se na stránce:školaTřídní schůzky

11.9.2018
17:00 až 19:00
2.A,2.B,3.A,3.B,4.A,4.B,4.C

Program:

1) Informace k elektronickým žákovským knížkám.

2) Plán akcí školy i třídy na školní rok 2018/2019. (školní akce: Vánoční akademie, projekt EDISON, projektový týden)

3) Seznámení s organizačním řádem školy a seznámení se školním řádem.

4) Volba zástupce třídy do klubu rodičů, schůzka po skončení TS ve večerní družině.

5) Doplňkové volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků.

Volby určí 2 zástupce z řad zákonných zástupců žáků.

Kandidáti:

a) Josef Havlík - představení: "Moje dcera v letošním roce navštěvuje 4. třídu ZŠ Sázavská. Dlouhodobě se zajímám o dění ve škole a jsem ochoten věnovat část svého volného času práci ve školské radě."

b) Pavel Monček - představení: "Mám dítě v 5. třídě zdejší školy. Dlouhodobě spolupracuji s paní učitelkou třídní na záležitostech spojených s naší třídou. Rád se budu podílet i na řešení problémů týkajících se celé školy."

V případě, že máte zájem také kandidovat coby člen školské rady naší školy za zákonné zástupce žáků, napište nejpozději 10. 9.  e-mail se svým jménem a krátkým představením na adresu voldrich@zssazavska.cz

6) Režim vyučování v době voleb do zastupitelstva MČ Praha 2, MHMP, a Senátu PČR.

7) Režim školní družiny, vyzvedávání dětí.

8) Vybírání členského příspěvku Společnosti přátel Sázavská.