Nacházíte se na stránce:školaProvoz školy od 30. 11. 2020

Celý den
Celá škola

Provoz školy od 30. 11. 2020

Od 30. 11. opět začíná prezenční výuka pro celý 1. stupeň (1. - 5. ročník) a 9. ročník.

Žáci 6. - 8. ročníku budou navštěvovat školu tzv. rotačně, dle následujícího rozpisu:

1. skupina  6. A, B, C a 7. A (tj. 1. týden ve škole od 30. 11. do 4. 12.)

2. skupina 7. B, 8. A, B, C  (tj. 1. týden ve škole od 7. 12. do 11. 12.)

Prvoz školy je omezen některými vládními opatřeními, která bude nutné dodržovat:

Děti i dospělí musí mít po celou dobu pobytu ve škole nasazenou roušku.

Nesmí se vyučovat zpěv a provozovat sportovní aktivity při vzdělání.

Za zásadní hygienické opatření je považováno časté větrání.

Oddělení školní družiny mohou být složena pouze z žáků jedné třídy. Z tohoto důvodu nebude bohužel možné provozovat školní družinu pro 4. ročník, dokud nebude vládou vyhlášen stupeň č. 2.

Z toho vyplývají tato opatření, která musíme ve škole učinit:

Po dobu platnosti omezení nebude fungovat ranní družina, odpolední družina je normálně do 17:30 h.

Vstup do školy je možný vždy od 7:30 h.

Vzhledem k tomu, že budeme ve třídách často větrat, doporučujeme děti vybavit přiměřeně teplým oblečením i na pobyt ve třídách.

Kvůli omezujícím opatřením ve školní jídelně budou jednotlivé třídy chodit na obědy v doprovodu učitelů podle přesně napsaného rozpisu.

Výuka jazyků bude probíhat po třídách, ne v jazykových skupinách.

Výuka volitelných předmětů v 8. ročníku nebude prezenčně probíhat dokud nebude vládou vyhlášen stupeň č. 2 PES.

V 9. ročníku bude normálně probíhat ČJS, ostatní volitelné předměty proběhnou distančně s tím, že po jednotlivých týdnech budou moci tyto předměty navštěvovat dobrovolně žáci jednotlivých tříd.

Příchod do školy: Doporučujeme, aby žáci 1. - 3. ročníku přicházeli mezi 7:30 a 7:45, žáci 6. - 9. ročníku mezi 7:45 a 8:00 h. Všichni půjdou suterénem.

4. - 5. ročník bude do školy chodit přes vstup do školní jídelny z průjezdu v rozsahu 7:30 - 7:55 h. Detaily režimu příchodu do školy sdělí jednotlivým třídám třídní učitelé.

Obědy: Všichni, kdo mají obědy zaplacené, mají na pondělí 30. 11. oběd přihlášený s výjimkou 7. B a 8. A, B, C, které jdou do školy až 7. 12. Pokud by někdo z těchto tříd chtěl odebírat obědy, může, ale jen formou vyzvedávání a rampě školní družiny v průjezdu.