Projektový týden 2023 6. - 9. ročník

Celý den
Místo:
2. stupeň

Ve dnech 12. 6. až 14. 6. 2023   proběhne v naší škole na 2. stupni tradiční projektový týden.

Důvodem zařazení projektového týdne do vyučování, je využití výukových metod, které preferují komplexní rozvoj osobnosti  žáků.

Organizace vyučování i rozvrh hodin budou v této době odlišné od běžného vyučování.

V čem změny spočívají?

• Žáci budou rozděleni do skupin po cca dvanácti.
  • Skupiny jsou tvořeny napříč třídami a ročníky (6. – 9. ročník)
  • Každá skupina bude na projektu všechny dny pracovat s jedním učitelem.
  • Zařazeni do skupin byli žáci na základě své e-mailové přihlášky.
  • Vyučování bude zpravidla každý den začínat v 8:00 h. a končit ve 12:35 h. (změnu může určit vedoucí učitel skupiny a oznámí ji dětem i Vám)
  • Běžný rozvrh tedy od 12. do 14. 6. neplatí.
  • Přestávky budou probíhat dle pokynů vedoucího učitele skupiny.
  • Bližší informace Vašim dětem i Vám, poskytnou vedoucí učitelé skupiny.
  • Výstupy z projektů budou hodnoceny komisí složenou z žáků a učitelů 15. 6. 2023.
  • Výsledky práce Vašich dětí si budete moci prohlédnout  na nástěnkách v jednotlivých patrech školní budovy a na internetových stránkách školy. Nejlepší projekty budou prezentovány na zářijových třídních schůzkách.