Nacházíte se na stránce:školaProjektový týden 17. - 19. 6. 2024

Místo:
2. stupeň

Vážení rodiče, milí žáci

ve dnech 17. 6. až 19. 6. 2024   proběhne v naší škole na 2. stupni tradiční projektový týden.

Důvodem zařazení projektového týdne do vyučování, je využití výukových metod, které preferují komplexní rozvoj osobnosti  žáků.

Organizace vyučování i rozvrh hodin budou v této době odlišné od běžného vyučování.

V čem změny spočívají?

Žáci budou rozděleni do skupin po cca dvanácti.

Skupiny jsou tvořeny napříč třídami a ročníky (6. – 9. ročník)

Každá skupina bude na projektu všechny dny pracovat s jedním učitelem.

Zařazeni do skupin budou žáci na základě své e-mailové přihlášky.

Vyučování bude zpravidla každý den začínat v 8:00 h. a končit ve 12:35 h. (změnu může určit vedoucí učitel skupiny a oznámí ji dětem i rodičům)

Běžný rozvrh tedy od 17. do 19. 6. neplatí.

Přestávky budou probíhat dle pokynů vedoucího učitele skupiny.

Bližší informace Vašim dětem i Vám, poskytnou vedoucí učitelé skupiny.

Výstupy z projektů budou hodnoceny komisí složenou z žáků a učitelů 20. 6. 2024.

Výsledky práce Vašich dětí si budete moci prohlédnout  na nástěnkách v jednotlivých patrech školní budovy a na internetových stránkách školy. Nejlepší projekty budou prezentovány na zářijových třídních schůzkách.

Za pedagogický sbor ZŠ, Praha 2, Sázavská 5

Michal Voldřich, ředitel školy

JAK SE PŘIHLÁSIT

Na e-mail projektovytyden@zssazavska.cz napište do předmětu zprávy čísla tří projektů, o které máte zájem v pořadí vašich preferencí (např. 15, 2, 8). Čísla projektů s jejich názvy budou od 4. 6. viset na chodbě ve 2. patře. Přihlášení je potřeba udělat od 5. do 6. 6. 2024.