Nacházíte se na stránce:školaProjekt edison

Projekt EDISON

12.2. až 16.2.2018
Celý den
Místo:
škola
1. stupeň, 2. stupeň, Přípravka

Organizace

1) Letos přijede 8 studentů, kteří budou chodit do tříd samostatně. Země původu stážistů: Gruzie, Indonésie, Brazílie, Austrálie, Čína, Kanada, Taiwan.

2) Celá akce začne v pondělí 12. 2. v průběhu 2. vyučovací hodiny hod. srazem v malé tělocvičně, kde se studenti představí žákům a bude následovat program podle rozvrhu.

0.-4. ročník přijde do tělocvičny v 9:00 h., 5. – 9. v 9:25 h.

3) Rozvrh je postaven tak, že každá třída bude mít v průběhu týdne 4 – 6 vyučovacích hodin ve třídě stážisty. V případě zájmu lze dohodnout drobné změny (přidání ubrání hodin).

4) Stážisté si připraví program vždy na 45 minut.

5) Země původu stážistů je uvedena v rozvrhu.

6) Na pátek 16. 2. je naplánována tradiční GLOBAL VILLAGE, při níž budou mít studenti své stánky v malé tělocvičně. Dostavit se tam můžete kdykoliv v čase plánovaném pro Vaši třídu, nemusí to být nutně na začátek hodiny. Počítejte s asi půl hodinou strávenou v tělocvičně. Druhostupňoví učitelé půjdou se třídou, kterou aktuálně učí.

7) Vzhledem k organizaci projektu nemohou být hodiny tělesné výchovy v pondělí 2. vyuč. hodinu a v pátek 1. – 4. vyuč. hodinu.

Přílohy:
EDISON rozvrh 2018.pdf