Nacházíte se na stránce:školaBranný den

Branný den

20.5.2019
08:00 až 12:35
Místo:
škola
2.B,3.A,3.B,4.A,4.B,4.C

V pondělí 20. 5. proběhne ve škole branný den.

Jeho program se bude týkat 2. – 5. tříd.

Na pěti stanovištích bude: zdravověda, civilní ochrana, chem. ochrana, armáda ČR,
střelnice.

Cena za žáka je 70 Kč,- (Z toho 20,- Kč zaplatí žák, 25,- Kč škola, 25 Kč,- sdružení)

Ranního cvičného poplachu se zúčastní všechny třídy. Poplach bude vyhlášen v 8:10.

Po skončení hodiny na stanovišti se skupina hned přesune na další stanoviště s výjimkou velké přestávky (10:00 – 10:20). Skupina se nasvačí na stanovišti, kde právě skončila.

Na jednotlivá stanoviště budou třídy doprovázet učitelé, kteří v nich aktuálně učí. Vzhledem k časovému posunu bude občas potřeba, aby se učitelé vystřídali v průběhu takto posunuté hodiny.

Tělocvičny ani školní hřiště nebudou k dispozici pro výuku tělesné výchovy.

Případné nejasnosti doladíme na poradě před třídními schůzkami 14. 5. v 9:40 h. o velké přestávce.

Přílohy:
Branný den 2019.xlsx