Nacházíte se na stránce:O násDny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Každoročně zveme rodiče budoucích prvňáčků na prohlídku naší školy, kde si mohou prohlédnout nejen budovu a učebny (včetně jejich vybavení), ale dozví se i mnoho informací přímo od našich žáků, kteří se v tyto dny stanou jejich průvodci.

Prohlídky školy probíhají od 8 do 17 hodin ve dvou termínech, většinou v únoru a březnu.

Film o naší škole

Nahlédnout k nám do školy můžete i prostřednictvím tohoto FILMU, který pro vás připravili žáci devátého ročníku.

Prezentace žáků 7. ročníku v anglickém jazyce

Žáci sedmého ročníku pracovali v rámci hodin anglického jazyka ve skupinách a vytvořili prezentace, v nichž se za pomocí fotografií a komentáře (hlasový komentář aktivujete kliknutím na ikonu) v angličtině zamýšlejí nad tím, po čem se jim ve spojitosti s naší školou v této zvláštní době stýská. I když je to trochu smutné téma, věříme, že jazykové dovednosti a kreativita našich žáků tíseň přemůže.